Menu
0 Comments


Валерія Аркадіївна є автором власної методики постановки голосу. Її авторська програма схвалена професором Московського Державного Інституту музики ім.Шнітке Білоусової А. С. і рекомендована методичним кабінетом р. Москви, як основа для викладання вокалу в музичних школах. Ця програма узагальнила кращі досягнення і розробки світової вокальної педагогіки і власний творчий і педагогічний досвід.

Її уроки вокалу — це строго індивідуальна, гнучка система занять над постановкою голосу з урахуванням реальних можливостей і бажань кожного учня. Тільки академічна постановка голосу надає широкі можливості для творчої реалізації у різних вокальних жанрах (естрада, джаз, рок). Учні мають можливість виступати в різних концертних заходах, вокальних фестивалях та конкурсах, де журі представляють видатні діячі Російської вокальної культури: професор Московської консерваторії, Заслужена артистка Росії Р. А. Писаренко, професор Московського Державного Інституту музики ім.Шнітке, Заслужена артистка Татарстану А. С. Білоусова, професор РАМ ім.Гнесіних, Заслужена артистка Росії Є. І. Шевельова, Заслужений діяч мистецтв Росії А. П. Підгорний та інші. Вони завжди високо оцінюють результати нашої роботи. У нас найкращій
академический вокал.

За роки роботи Валерія Аркадіївна виховала цілу плеяду талановитих вокалістів, лауреатів конкурсів різних рівнів, співаків музичних театрів.

Постановка голосу завжди займала особливе місце серед музичних дисциплін. Це і удавана простота, адже співати може кожен, досить просто відкрити рот, і в той же час складність, адже роботу голосового апарату не можна показати або побачити. Не завжди талановитий співак розуміє і може пояснити природу свого голосу. Давати уроки вокалу і бути хорошим педагогом-велике мистецтво.

Голос є чи не найвиразнішим музичним засобом, для одних це професійний інструмент, для інших хобі. Уроки вокалу дають можливість безпосередньо доторкнутися до прекрасного світу музики не маючи під рукою ніяких музичних інструментів. Це хороша психо-фізична релаксація організму, зняття внутрішньої напруги, скутості, втоми, можливість творчого самовираження особистості. Напевно тому уроки вокалу завжди користуються великою популярністю.

Як відомо, попит породжує пропозицію. Зараз існує така кількість вокальних студій, шкіл і клубів, що бажають брати уроки вокалу часто буває важко визначитися з вибором. А пробувати все підряд не тільки вимагає часу і коштів, але і небезпечно — є ризик залишитися без голосу. Щоб допомогти людям правильно зорієнтуватися в цій непростій ситуації і успішно реалізувати свої бажання, ми і створили цей сайт. Якщо у вас виникли якісь питання, пишіть, приходьте на прослуховування. Ми обов’язково постараємося вам допомогти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика