Menu
0 Comments


Для корейської MMORPG з елементами стратегії Kingdom Under Fire 2 зовсім недавно були представлені три набору раннього доступу. Кожен з цих наборів забезпечить власників гарантованим доступом до закритого бета-тестування гри та іншими цікавими бонусами. Набори можна буде купити на офіційному сайті гри.

Набори раннього доступу Kingdom Under Fire 2:

«Доля бійця» — дає власнику преміум-статус на один тиждень, унікальний титул і спеціальну скриню, що містить у собі 50 каменів посилення, 20 каміння другого рівня і рідкісний загін;
«Доля героя» — дає власнику преміум-статус на тридцять днів, унікальний титул і рідкісний костюм. У даний набір також входять скриня з «Долі бійця» і скриня героя, що включає в себе два рідкісних загону, герби і плани для розвитку війська;
«Доля полководця» — включає в себе всі бонуси з інших наборів, унікального скакуна, героїчний загін і найдорожчий і найцінніший скарб.
Всі три набору також геймерам дадуть ранній доступ до гри.
Нагадуємо, Kingdom Under Fire 2 перенесе геймерів у світ, охоплений війнами між королівствами. Геймери зможуть розвивати своїх персонажів і створювати цілі армії. Російська версія Kingdom Under Fire 2 повинна вийти вже в цьому році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика