Menu

Автоковрики

0 Comments


Презентабельність салону, комфорт водія і, головне, цілісність «рідного» ворсу кузова водія багато в чому залежать від якості автоковриков. Саме автомобільний килимок допомагає уникнути бруду під сидіннями, механічного пошкодження підлоги. Використовуючи якісні 3д килимки в салоні в Новосибірську, автомобіліст в 3-4 рази довше використовує штатний підлогове покриття, відповідно, економить гроші і не витрачає час на постійну хімчистку ворсу. Ми розповімо про найкращі автоковрики.

3d килимки в салон автомобіля в Новосибірську: відмінності від стандартних покриттів
Важливо враховувати особливості регіонального клімату (різко-континентальний, з сильними морозами і перепадами температур). Саме тому в Новосибірську доцільніше вибирати автоковрики з морозостійкою, міцною, зносостійкою структурою. Звичайна гума для зими і текстильні покриття для літа — не варіант. Рішення — 3д килимки Koonka. Пояснимо, чому саме таке виконання оптимально:

Автоковрики в 3d форматі виготовляються в 100% згідно з контурами кузова. З поверхні «знімається» тривимірна проекція по якій потім «виготовляється» індивідуальний килимок для салону. Результат: покриття ніде не морщиться, щільно прилягає до підлоги, не допуску попадання під килим води або пилу.
Експлуатаційний ресурс автоковриков Koonka — 3-5 років навіть при агресивному атмосферній дії. Вироби витримують заморозки до – 40° С, не «дубеют», на них не утворюється «болото» відлига, а це найважливіший критерій при виборі килимки в салон в Новосибірську.
Структура монолітна завдяки технології пресування матеріалів. Немає «повітряних кишень», ніде накопичуватися волозі, тому в покритті не утворюються цвіль і грибок. 3д килимки для авто гігієнічні і перешкоджають появі неприємного запаху в салоні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика