Menu
0 Comments


Blue Entropy Studios оголосила, що її майбутня адвенчура Reaching for Petals вийде в Steam 4 вересня. Гра розробляється на движку Unreal Engine 4, а новий трейлер дозволяє поглянути на її графічну складову прямо зараз.

Reaching for Petals описується як пригодницька поетична історія, яка розгортається в прекрасному, але спустошеному світі. В ній розповідається історія про кохання, втрати і честолюбстві, в якій гравець відправиться на впершину вічно зростаючої гори, щоб розкрити справжню природу свого таємничого, і, здавалося б, ненаправленного подорожі.

Протагоніст буде відвідувати минулі спогади, кожне з яких розповість епізод з його життя, поступово розкриваючи глобальний сенс його подорожі. Reaching for Petals буде поєднувати динамічну музику, захоплюючі візуальні ефекти та інтерактивні вибори — все для того, щоб розповісти захоплюючу і бере за душу історію.

Крістіан Ледбеттер (Christian Ledbetter), засновник Blue Enthropy Studios, прокоментував анонс:

Ми раді показати світу, над чим працюємо, і ми надзвичайно пишаємося тим, що створили. Ми хотіли зробити дійсно красиву сюжетну адвенчуру, і я правда вважаю, що ми досягли цього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика