Menu

Банки гонконга

0 Comments


Гонконг має статус спеціального адміністративного району Китайської Народної Республіки. На сьогоднішній день він є одним з найбільших світових центрів, де сконцентрована найбільша кількість фінансових установ і організацій. Ми також розповімо про банки гонконга. Гонконг є дев’ятим у світі міжнародним банківським центром з точки зору обсягів зовнішньоторговельних операцій, а також другим за величиною в Азії (після Японії). Тут розташовані філії понад 70 найбільших банків світу. При цьому банки Гонконгу, яких налічується понад 200, мають близько 1,3 тис. місцевих відділень.
Діяльність всіх банків у Гонконзі регламентується Законом про банківську діяльність, прийнятим в 1986 році. Після цього він неодноразово перероблявся з метою удосконалення окремих положень та забезпечення максимально повного контролю над усіма операціями, пов’язаними з фінансами. Ще одна причина внесення змін – необхідність відповідати поточній кон’юнктурі ринку.
В результаті всі банки були об’єднані в єдину систему, що має «триярусну» структуру. У зв’язку з цим кожен банк Гонконгу відноситься до однієї з 3 груп: фінансові установи з ліцензією, які не мають обмежень за термінами і розмірами відкриваються поточних і ощадних рахунків і депозитів; банки з обмеженою ліцензією на розмір депозитів (максимальна сума вкладу становить 500 000 гонконзьких доларів або 65 000 Доларів США); так звані депозитні компанії, що приймають вклади в розмірі не менше 100 тис. гонконзьких доларів або 13 000 Доларів США на Банки з обмеженою ліцензією і депозитні компанії – це різні типи фінансових організацій, незважаючи на те, що вони виконують одні і ті ж функції. Їх зазвичай створюють іноземні фінансові компанії, у яких немає можливості отримати ліцензію, щоб займатися банківською діяльністю в повному обсязі. Тому для того, щоб мати можливість вести бізнес в Гонконзі і відкривати тут свої представництва, і створюються компанії такого типу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика