Menu

Большие прямые диваны для гостиной

0 Comments


Сучасний великий кутовий диван-відмінний вибір для сімей з маленькими дітьми і людей, часто приймають гостей. Вироби цього типу мають ширину близько трьох метрів. На м’яких меблів без проблем розмістяться до п’яти осіб, при цьому ніхто не буде відчувати себе обмеженим. Як правило, великий диван додатково оснащений механізмом трансформації, завдяки чому при необхідності легко перетворюється в зручну двоспальне ліжко. Ми пропонуємо большие прямые диваны для гостиной.

При виборі меблів важливо звернути увагу на конструкцію, механізм трансформації, форму, розміри, дизайн і оббивку.

Конструкція
Великі дивани для вітальні можуть оснащуватися механізмом для трансформації або поставлятися без нього. Меблі першого типу більш універсальна, оскільки розкладається в повноцінне ліжко, яка використовується як основне спальне місце або як додаткове для гостей. У другому ж випадку меблі не передбачає можливість зміни форми, але при цьому відсутність рухомих частин підвищує надійність і довговічність конструкції.

Окремої уваги заслуговують моделі, в комплект яких входить спеціальний набір пуфів, які можуть використовуватися окремо або при необхідності приставляться до меблів і таким чином формувати спальне місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика