Menu
0 Comments


Азіатська якість автопокришок Bridgestone

Виробників автогуми рідко називають культовими, але шини Bridgestone вже давно завоювали першість на світовому автомобільному ринку. Творець компанії Bridgestone-Шоджиро Ішибаші-відрізнявся чималими амбіціями і сміливістю. Японський підприємець вважав за краще використовувати англійський переклад власного прізвища: «ishi» — «stone» і «bashi» — «bridge». Так народилася гума Бріджстоун і гідна назва для фірми в міжнародній шинної індустрії. Засновуючи фірму, Шоджиро правильно оцінив переваги автомобільної гуми. Він вирішив перекваліфікувати випуск японської національної взуття на автошини. Завдяки його старанням і зростання промисловості з 1930 року покришки від Bridgestone стали знаком японської якості і надійності.

Купити шини Бріджстоун і таким чином вдосконалити свій автомобіль мріють мільйони водіїв у всьому світі. Вже в 1934 році був відкритий перший завод компанії, який виробляв гуму в промислових масштабах. Однак в асортименті виробництва тоді були не тільки автошини, але і м’ячі для гри в гольф та інша шинна продукція. Через 20 років літня і зимова гума Bridgestone придбала неймовірну популярність не тільки в Японії, але і за її межами. Число заводів зростало, а тому автопокришки стали випускатися в грандіозних масштабах. Корпорація bridgestone набула статусу глобальної, забезпечуючи продукцією автомобілістів з різних країн. Її «дітище» брало участь в гонках Формули-1 і мотогонках Moto GP. Bridgestone – легенда шинної продукції

Купити гуму Bridgestone на вигідних умовах з швидкою доставкою в будь-яке місто можна в інтернет-магазині Rezina.cc. З моменту заснування концерну вироби Bridgestone славляться своєю якістю і конкурентоспроможними особливостями. Для виробництва традиційно використовується інноваційна гумова суміш. Вона робить шини міцними і стійкими до складних дорожніх або температурних умов. Щорічно безліч досвідчених власників авто, які бажають пересуватися з особливим комфортом, прагнуть купити шини Bridgestone. Вони дарують неповторну керованість і безпеку на дорозі, забезпечуючи повний контроль над транспортним засобом і дорожнім полотном.

Асортимент продукції японської якості-це гума для літнього або зимового сезону. В інтернет-магазині Rezina.cc зібраний багатий модельний ряд за розумними цінами і з гарантією повернення в разі браку. У лінійці шини Бріджстоун обладнані сучасним малюнком протектора – більш агресивним для зими і менш вираженим для літа. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати необхідну модель, при цьому на сайті представлена повна інформація про товар. Цінова політика віртуальної торгової площадки доступна багатьом, а простий функціонал сайту не вимагає особливих навичок для роботи. Купити гуму Бріджстоун-значить знайти надійного товариша, який виручить при будь-яких дорожніх і погодних умовах.

Феноменальний успіх компанії пояснимо чіткою організацією виробництва, розумними стратегіями і професіоналізмом розробників. Мабуть, бренд спочатку ввібрав небувалого прагнення до лідерства завдяки засновнику Шоджіро Ішібаші. Його цілеспрямованість і підприємницькі здібності подарували нам унікальні автопокришки. Тепер і у вас є прекрасна можливість купити зимові і літні шини Бріджстоун в Україні і переконатися у винахідливості японських інженерів. Турбота про екологію

Корпорація Bridgestone небайдужа до глобальних екологічних проблем. Вона шукає шляхи, які дозволили б скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу і зупинити забруднення навколишнього середовища. Фахівці представили на суд публіки ефективний план збереження природних ресурсів. При цьому не забувайте, що на шини Бріджстоун ціни досить демократичні, вони передбачать будь-які очікування. Фірма скрупульозно підійшла до питання помірної витрати палива під час руху. Адже саме цей фактор загрожує попаданням вуглекислого газу в повітря. Так з’явилися шини з новою формулою гумової суміші, що поєднує натуральну гуму і кремнієм. Остання добавка не тільки підвищила енергоефективність покришок, але і поліпшила їх зчіпні властивості. Завдяки силіки гума не твердне при мінусовій температурі, збільшуючи силу зчеплення з мокрою і слизькою поверхнею. Компанія планує і далі популяризувати екологічно чисті і безпечні матеріали, при цьому ціна гуми Бріджстоун не зросте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика