Menu

Букеты

0 Comments


Традиція дарувати живі квіти з’явилася багато століть назад і по сей день не втрачає своєї актуальності. В далекі часи чоловіки з посильними відправляли дамам серця прекрасні букети, щоб висловити своє захоплення і трепетні почуття.

Сьогодні в століття технологій досить зайти в сусідній магазин, щоб купити ароматні квіткові композиції на будь-який випадок. Зручна альтернатива: просто зробити замовлення в службі доставки.

«ASAP»: найкраща служба доставки квітів в Єкатеринбурзі
Не завжди можливо купити і вручити квітковий букет особисто. Проте сьогодні існують спеціальні фірми, які допомагають зібрати, оформити композицію і доставити її адресату, наприклад, компанія «ASAP». Всесвітня павутина дає можливість дарувати рідним і близьким квіткові композиції з живих квітів, на якій би відстані вони не знаходились. У нас букеты екатеринбург.

Переваги доставки від «ASAP» очевидні:

· Досвідчений колектив. У нашій компанії працюють дипломовані фахівці міжнародного рівня, які постійно вдосконалюються, досягаючи все нові і нові висоти мистецтві флористики.

· Економія сил і часу. 21 століття – це швидкий ритм і постійний брак часу. Замовивши у нас красивий букет з доставкою для своїх рідних, близьких, начальника або друзів, ви можете бути впевнені, що буде доставлена композиція в чітко зазначений час за вказаною адресою.

· Завжди тільки свіжі квіти. Ми дорожимо своєю бездоганною діловою репутацією, а тому пропонуємо тільки свіжі букети. Наші оригінальні композиції довгий час будуть радувати вас і ваших рідних.

· Ми пропонуємо оформити букет і доповнити його приємним сюрпризом. Це можуть бути кошики з фруктами, цукерками, сувеніри, м’які іграшки та багато-багато іншого. З нами ви легко підніміть настрій близькій людині, замовивши унікальний, неповторний букет з оригінальним презентом.

· Тематичне оформлення вашого замовлення. Замовляють квіти з різних приводів: День народження, ювілей, Новий рік, 8 березня, День Святого Валентина, похорон. Наші флористи зберуть букет з урахуванням ваших уподобань для будь-якої життєвої ситуації.

* Зручні форми оплати: готівкою і через Інтернет (банківська карта, електронний гаманець, грошовий переказ) та ін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика