Menu

Дапоксетин

0 Comments


Дапоксетін – це один з найбільш ефективних препаратів на світовому ринку для збільшення часу статевого акту. Згідно зі світовою статистикою, передчасна еякуляція зустрічається у кожного 4-го статевозрілого чоловіка. Це проблема хоч і не смертельна, але істотно знижує якість життя. По-перше, сексуальне життя стає неповноцінним, а це призводить до проблем у відносинах з жінками, що, в свою чергу, викликає психологічний дискомфорт і може привести навіть до глибокої депресії. Ефект Дапоксетін не потребує накопичення, тобто результат помітний вже з першої таблетки. Активні речовини, які входять до складу препарату, допомагають затримати сім’явиверження і продовжити статевий акт на 350-400%. У нас дапоксетин цена в украине.

Принцип дії
У 90% чоловіків, які страждають передчасною еякуляцією, захворювання має психологічне підґрунтя, і тільки в 10% проблема пов’язана з органічними порушеннями, такими як запальні процеси в статевих залозах, простатит, коллікуліт та ін. Якщо пацієнт не має фізіологічних проблем, а тільки функціональний розлад, то прийом Дапоксетін буде ефективним. Головна діюча речовина даного препарату забезпечує такі зміни в організмі чоловіків:

пригнічує аномальну активність в корі головного мозку;
надає м’який, заспокійливий ефект;
підвищує викид тестостерону в кров (надає впевненість в собі);
знімає нервову напругу і нормалізує роботу нервової системи;
провокує вироблення ендорфіну (дарує піднесений настрій).
Допоміжні речовини, що входять до складу препаратів з дапоксетином, посилюють приємні відчуття під час статевого акту. Важливо, що Дапоксетін можна приймати з будь-якими препаратами, що підсилюють статевий потяг або надають позитивний вплив на еректильну функцію чоловіка. Таким чином, ви можете отримати подвійний ефект – хорошу ерекцію і тривалий статевий акт.

Протипоказання
До протипоказань до прийому Дапоксетін відноситься індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу препарату. З обережністю слід приймати даний засіб пацієнтам, сексуальна активність яким протипоказана з причин, пов’язаних з серцевими захворюваннями. Так, якщо у чоловіка серцева недостатність, аритмія, гіпертонія або нещодавно перенесений інфаркт, то від прийому Дапоксетін краще відмовитися. Крім того, гепатит, панкреатит, холецистит і проблеми з нирками також є обмеженням до застосування даного препарату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика