Menu

Декор свадьбы

0 Comments


Для нас весільне оформлення та декор — це не просто улюблена роботи, це можливість вкласти всю душу і досвід, щоб втілити Ваші мрії і зробити Ваше свято незабутнім!

Нам дійсно дуже цікаво створювати особливу і неповторну атмосферу для Вас і Ваших гостей за рахунок оригінального весільного декору та флористики. Ми пропонуємо декор свадьбы.

Відмінне почуття смаку, креативне мислення, професіоналізм, увагу до деталей, великий досвід оформлення весілля квітами — секрети нашого успіху ось вже 10 років.

З нами оформлення Вашого весілля вразить всіх гостей і запам’ятається на довгі роки! Наша студія декору Flora Event надає найширший спектр послуг з оформлення та прикрашання весіль, днів народження, корпоративів та інших заходів, втілюючи в реальність будь-яку, навіть саму сміливу фантазію.

Саме тому, всі послуги по декору весілля ми оцінюємо в індивідуальному порядку, виходячи з Ваших потреб.

Мінімальна вартість нашої роботи становить 100 тис. руб. Вартість оформлення весілля «під ключ» починається від 300 тис. руб. Ця сума гарантує Вам дійсно приголомшливий ефект від нашої роботи.

Наші дизайнери, флористи і декоратори, будучи досвідченими професіоналами, вислухавши Ваші побажання щодо весілля, максимально підлаштуються під Ваш бюджет. Дзвоніть!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика