Menu
0 Comments


Знаки дорожнього руху в кожній категорії містять коментарі, що пояснюють дії дорожніх знаків в різних ситуаціях, які можуть зустрітися на дорозі. Опис кожного знака супроводжується якісним зображенням, що дозволяє наочно показати, що з себе представляє той чи інший знак. Ми розповімо про всі дорожные знаки пдд. Попереджувальні знаки інформують водіїв про наближення до небезпечної ділянки дороги, рух по якому вимагає вжиття заходів, відповідних обстановці. Попереджувальні знаки  поза населеними пунктами встановлюються на відстані 150-300 м, в населених пунктах на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. При необхідності знаки можуть встановлюватися і на іншій відстані, яка в цьому випадку вказується на табличці.

Знаки  можуть встановлюватися без таблички  безпосередньо перед початком спуску або підйому, якщо спуски і підйоми слідують один за одним.

Знак  при проведенні короткострокових робіт на проїжджій частині може встановлюватися без таблички  на відстані 10-15 м до місця проведення робіт.

Знак  застосовується в якості тимчасового або в знаках зі змінним зображенням перед перехрестям, звідки можливий об’їзд ділянки дороги, на якому утворився затор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика