Menu

Dr Pepper

0 Comments


Dr Pepper (вимовляється «Доктор Пеппер») — газований безалкогольний прохолодний напій, торгова марка Dr Pepper Snapple Group. Існує кілька історій назви напою. Деякі вважають, що напій отримав назву на честь реального доктора Чарльза Пеппера (Dr. Charles T. Pepper), який жив в одному з селищ штату Вірджинія, інші ж вважають, що напій названий на честь бадьорості духу та енергії («pepper» по-англійськи: «перець»), яку дає напій (так як напій продавався як тонізуючий засіб). Ми пропонуємо купить dr pepper.

Точка після » Dr » була відкинута за стилістичними причинами, а також для поліпшення читаності в 1950-х роках. Цей напій дуже любив Форрест Гамп — головний герой однойменного фільму.
Компанія Dr Pepper в 2008 році пообіцяла за безкоштовним напою кожному американцеві, крім колишніх гітаристів Слеша і Бакетхеда, якщо група Guns N’ Roses випустить в 2008 році свій довгоочікуваний «Chinese Democracy». Альбом вийшов 23 листопада 2008 року.
Також цей напій можна побачити в серіалах «Теорія Великого вибуху», почути її назву в серіалі «Клініка» і «90210».
Часто даний напій вживають герої телесеріалу «Південний парк», а в епізоді «Бідна дитина» фігурує сім’я агностиків, яка п’є тільки Dr Pepper і Dr Pepper Diet, так як «не можна точно сказати, який у неї смак — не кола і не рут бір «.
В одній із серій анімаційного серіалу «Американський папаша!» ціла серія була присвячена напою Mr. Pibb, раніше випускається компанією The Coca-Cola Company, іменований нині Pibb XTRA, що має смак дуже схожий на Dr Pepper, при цьому в реальності даного серіалу Mr. Pibb не має відношення до The Coca-Cola Company. Франсін у розмові зі Стеном говорила, що Mr. Pibb зовсім не схожий на Dr Pepper.
У фільмі «Жива сталь» Макс постійно п’є Dr Pepper.
В аніме «Steins; Gate» і «Denpa Kyoushi» головні герої Ринтаро Окабе і Дзюн’ітіро Кагамі пили тільки Dr Pepper.
Спеціально до фільму Месники була випущена лінія напою в новому дизайні. Також була випущена реклама.
У фільмі Няньки 1994 року продукт Dr Pepper з’являється тричі — два рази як соус, і один як напій: в моменті, коли Пітер готує для хлопців їжу в домі, він наливає в їжу соус Dr Pepper; в кінці фільму пляшка видно в ресторані; а коли брати змінюють імідж дітей, один з хлопців п’є напій.
У комп’ютерній грі Far Cry: в дослідницьких центрах найманців стоять автомати для видачі напою.
У фільмі «Вибух з минулого» батько головного героя Келвін за чутками дуже любив гарячий Dr Pepper, а в одній з вирізаних сцен (є в режисерській версії) видно як він його підігріває на плиті.
В аматорському квесті «Біла кімната» (The White Chamber) в одному з шаф можна знайти банку напою Dr Salt в дизайні Dr Pepper, що є прямим відсиланням до оригінальної газованій воді. Для проходження гри банку не використовується взагалі.
В 4 сезоні серіалу «Американська історія жахів» господиня цирку виродків викупила карлицу у багатого індуса за три ящика Dr Pepper.
Згадується в пісні новосибірського реп-виконавця Allj (Элджей) «1094й».
В одній зі сцен фільму «Плутовство» (Wag the Dog) головні герої п’ють Dr Pepper.
У фільмі «Люди Ікс 2» (X-Men 2) коли Росомаха приходить в шкільну їдальню, він дістає з шафи пляшку Dr Pepper.
У серіалі «Лікарня Нікербокер» (The Knick) (1 сезон, 6 серія) в одній зі сцен головному герою кажуть: «Тонізуючий напій доктора Пеппера продається в автоматах по всьому місту. Це і освіжаючий напій, і ліки».
У кліпі південно-корейської виконавиці CL, під назвою «Dr. Pepper».
У спільному треку ST і Marselle (Nel feat. L’one) » у твоєму домі — — у Сто зі Ста є слова-Мій лікар-Dr.Pepper, Моя бейсболка Червона.
В аніме «Kamisama no Memo-chou» раціон головної героїні Аліси складають рамен і Dr Pepper, при цьому останній, можливо, споживається нею в непомірних кількостях, про що можна судити з постійним епізодами споживання в кадрі і холодильній камері, заповненій виключно банками з напоєм.
У композиції «Кілька друзів» астраханської групи «Anacondaz» є звернення до лікаря Пепперу, що є відсиланням до напою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика