Menu

Екшен Agents of Mayhem отримав релізний трейлер

0 Comments


Реліз екшену Agents of Mayhem від студії Volition, відомої за серіями Red Faction і Saints Row, відбудеться для РС, PS4 і Xbox One вже завтра. віслюку жахів Диявольською ночі світ лежить в руїнах, залишених переможною ходою похмурого Легіону — організації суперлиходіїв. Людям як ніколи були потрібні герої. І з’явилися вони… Агенти Хаосу! Коли мова йде про погані проти злих, за справу береться ця банда добірних і часом неврівноважених ізгоїв, збройних найрізноманітнішим божевільним зброєю.

Красунчик Голлівуд — знаменита телезірка. Крекер — веселий здоровань з величезною гарматою. Фортуна — повітряний пірат, яку розшукують по всьому світу. Мила Ромашка легко управляється з шестиствольным кулеметом, дудлить пиво і брудно лається. Рама – імунолог, стріляючий енергетичними стрілами з футуристичного лука. Штрафний — чокнутий футбольний фанат з характером, який може розігнати буквально будь-натовп. Вони працюють під уважним наглядом Персефони Бримстоун, однією з екс-командирів Легіону, і її підручною П’ятниці. Їх загальна мета – знищення Легіону і його загадкового ватажка Морнінгстара.

Виконуючи місії, агенти пересуваються по місту самими різними способами: деруться по стінах хмарочосів, бігають по будівельним майданчикам, використовують свої можливості телепортації, і, звичайно ж, їздять на укомплектованих бойовими системами і штучним інтелектом розкішних тачках, створених геніальним Квотермайлом. Залежно від завдання гравці будуть складати свою унікальну команду, відштовхуючись від специфічних навичок і зброї героїв, і домагатися своїх цілей миттєво перемикаючись між 12 агентами в процесі проходження.

Системні вимоги гри:

Мінімальні:

ОС: Windows 64bit 7/8/10
Процесор: Intel Core i3-3240 / еквівалент від AMD
Оперативна пам’ять: 8192 МБ ОЗУ
Відеокарта: GeForce GTX 750 Ti / еквівалент від AMD
Місце на диску: 38 GB
Рекомендовані:

ОС: Windows 64bit 7/8/10
Процесор: Intel Core i5-4670K / еквівалент від AMD
Оперативна пам’ять: 12288 MB ОЗУ
Відеокарта: GeForce GTX 1060 / еквівалент від AMD
Місце на диску: 38 GB

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика