Menu
0 Comments


Сосна-найдавніше лікарська рослина. Сосна має цілу низку цілющих властивостей, які допоможуть вам зберегти здоров’я і довголіття.

Вагонка з сосни володіє теплим бурштиновим кольором, який немов струмуючи, оживляє все навколо. Облицювання стін цим природним матеріалом допомагає значно поліпшити екологічний фон будь-якого приміщення. Найкраща евровагонка купить в новосибирске.

Деревина сосни є абсолютно екологічно чистим будівельним матеріалом, що володіє антибактеріальними властивостями. Повітря в хвойних лісах надзвичайно чисте і цілюще, практично стерильне. Причина цього в знезаражувальному дії хвойних рослин, які виділяють антимікробні речовини-фітонциди, що знищують хвороботворні бактерії і мікроорганізми. Деревина сосни продовжує випромінювати фітонциди і після того, як дерево зрубане. Тому в будинку, де в якості оздоблювального матеріалу була застосована сосна, зберігається здорова, сприятлива для організму атмосфера і чистий природний повітря.

Фітонциди сосни корисні людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, вони згубно діють на туберкульозну паличку.

Не випадково санаторії для хворих на легеневі захворювання розташовуються в соснових борах, де завжди свіже і чисте повітря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика