Menu
0 Comments


Міномети (Фестивальні кулі) — це захоплюючий феєрверк який дарує Вам не тільки яскраві враження від перегляду, але великий інтерес при його запуску. Кожен заряд Вам потрібно заряджати і запускати самостійно, витримуючи паузу перед кожним запуском нового заряду. В комплекті таких «Мінометів» входить від 6 до 12 зарядів і мортира (пускова установка в яку встановлюється заряд) у запуску таких зарядів немає нічого складного, але обов’язково потрібно дотримуватися правил безпеки.

Інструкція по застосуванню.Розташувати міномет не ближче ніж 30 метрів до будинків, дерев і т. д. Пускову колбу розташувати вертикально на рівній горизонтальній поверхні. Звільнити і розправити гніт заряду. Заряд обережно закласти в трубу так що б, гніт залишився зверху труби. Підпалити і відійти на безпечну відстані. У нас найкращі фестивальные шары в москве.
Приємного і барвистого Вам відпочинку і нехай наша піротехніка тільки посприяє Вам. Удачі! Але на досягнутому, компанія Piston, зупинятися не збирається.

Ринок піротехніки в Україні стрімко розвивається, і ми розвиваємося разом з ним. Ми розробляємо і впроваджуємо нове обладнання для запуску феєрверків, наші співробітники постійно відвідують тренінги та майстер-класи для підвищення своїх навичок і професіоналізму. Ми стежимо за розвитком піротехніки в світі, і кращі ідеї привозимо в Україну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика