Menu
0 Comments


Формально виставка Gamescom 2017 стартує лише 22 серпня, але вітчизняний видавець «1C» і італійська студія Marslit Games вирішили, що чекати більше не має сенсу, і представили підготовлений для виставки трейлер пригодницького екшену Unknown Fate. Відео представляє нових персонажів, нові локації, а також розкриває деякі ігрові механіки, якими гравці будуть користуватися по мірі подорожі по світах Unknown Fate.

Ігрові світи створені з об’єктів повсякденного життя головного героя, Річарда, і представлені в художній і кілька сюрреалістичній візуальної стилістики. Однією з складових атмосфери Unknown Fate повинен стати оригінальний саундтрек, написаний Стефано Гаргило (Stefano Gargiulo), італійським композитором, володарем безлічі нагород за музику для кінофільмів, а також диригентом і мультиінструменталістом. Гра вийде цієї осені 2017 року на платформах Windows PC (включаючи підтримку VR), Mac, PS4 і Xbox One.
Вирушайте в дивовижну подорож під назвою Unknown Fate – пригода від першої особи з цікавою історією, безліччю загадок і ворогів. Перенесіться разом з головним героєм, Річардом, з реального світу в сюрреалістичну Всесвіт. Вас чекають зустрічі з дивними персонажами, небаченими раніше артефактами і сценами з минулого життя Річарда. Життя, про яку він втратив всі спогади. Проте він розуміє одне – він не там, де повинен бути. Світ, де він опинився настільки загадковий і далекий. Він хоче якомога швидше дізнатися все про цю дивну сюрреалістичної Всесвіту, про істот, що населяють її. Але дізнатися лише з однією метою – скоріше вибратися звідти. Повернутися в нормальне життя. Життя, де ще багато що належить згадати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика