Menu
0 Comments


Блогер перетворив сутичку на мечах з телесеріалу «Гра престолів» в бій джедаїв на світлових мечах з «Зоряних воєн». Він використовував спецефекти у своєму відео, а також додатково наклав класичні звуки світлових мечів для більшої автентичності.

Як повідомляє Gamebomb.ru нове відео було опубліковано на каналі користувача Omid G на хостингу YouTube. Користувача вразив бій на мечах між Ар’єю Старк і Бриенной Тарт в четвертій серії сьомого сезону телешоу. Тоді він вирішив показати, як би це битва виглядало, якби відбувалося у всесвіті «Зоряних воєн» від Джорджа Лукаса (George Lucas) між кількома джедаями. Всього за пару днів фанатський ролик переглянули понад мільйон користувачів. В даний час продовжується показ сьомого сезону телесеріалу «Гра престолів», з якого вже доступно для перегляду п’ять епізодів. До кінця сезону глядачі побачать ще всього два епізоди, і шоу піде на перерву після 27 серпня. Восьмий, заключний сезон популярного проекту повинен вийти на HBO в кінці 2018 року.

Раніше Gamebomb.ru докладно писав про те, як знімалася битва з вогнедихаючим драконом з реальними вибухами і полум’ям. Епізод став одним з найбільш видовищних за всю історію серіалу. А раніше були опубліковані свіжі кадри з фільму «Зоряні Війни. Епізод VIII: Останні джедаї» від компанії Disney, які порадували шанувальників кінофраншизи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика