Menu
0 Comments


гидроиспытания— один з найбільш часто використовуваних видів неруйнівного контролю, що проводиться з метою перевірки міцності та щільності судин, трубопроводів, теплообмінників, насосів та іншого обладнання, що працює під тиском, їх деталей і складальних одиниць. Також гідравлічним випробуванням можуть піддаватися схеми тепломеханічного обладнання в зборі і навіть цілі теплові мережі. За прийнятою в більшості країн практиці, все обладнання, що працює під тиском, піддають гідравлічним випробуванням:

після виготовлення підприємством-виробником обладнання або елементів трубопроводів, що поставляються на монтаж;
після монтажу обладнання та трубопроводів;
в процесі експлуатації обладнання та трубопроводів, навантажуваних тиском води, пари або пароводяної суміші.
Гідравлічне випробування — необхідна процедура, що свідчить про надійність обладнання і трубопроводів, що працюють під тиском, протягом усього строку їх служби, що вкрай важливо, враховуючи серйозну небезпеку для життя і здоров’я людей у разі їх несправностей і аварій.

Тиск проведення гідравлічних випробувань називається перевірочним, і воно перевищує робоче зазвичай в 1,25, 1,5 або в 5/3 рази. Після виробництва і при періодичній перевірці судин внутрішнього тиску з метою надійності їх навантажують повірочним тиском з визначенням ступеня зміни об’ємних характеристик ОРБ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика