Menu
0 Comments


Не секрет, що якісне спорядження — основа успішних занять спортом. Для гірськолижників, які проводять багато часу на засніжених, продуваються всіма вітрами схилах, дуже важливий якісний одяг. Вона повинна щільно облягати тіло, забезпечуючи при цьому комфорт і свободу рухів, а також володіти високими захисними властивостями.

Звичайно, новачкові і професіоналу, необхідно спорядження різного класу. Але і тим, і іншим необхідний захист від холоду, вітру і вологи. Щоб гірськолижна куртка справлялася з цими завданнями, використовуються спеціальні матеріали і крій. Ми пропонуємо купить горнолыжную куртку.

Лижна куртка — переваги
Щільно сидить лижна куртка зменшує опір повітря при швидкому спуску, а крім того не дозволяє вітру проникати до тіла. А швидкість досвідченого гірськолижника може досягати швидкості автомобіля. Від попадання снігу під одяг захищають капюшон, затягуються манжети і сніжна спідниця. Вітрозахист забезпечують тканини верхнього шару. Спеціальні просочення роблять куртку водонепроникною. А яскраві кольори забезпечують безпеку на схилі: роблять спортсмена добре видимим на білому снігу.

Гірськолижна куртка Київ — підбір розміру
Перш за все, лижну куртку треба підібрати за розміром і зростом. Вона не повинна бути тісною або занадто вільною. У першому випадку ви будете обмежені в рухах, а в другому — під куртку будуть потрапляти сніг і холодний вітер.

Занадто довга куртка також буде створювати дискомфорт. Тому дитині не слід купувати куртку на два розміри більше, йому буде в ній незручно.

Виробники спортивних товарів представляють цілі колекції гірськолижних курток для чоловіків, жінок і дітей. Підібрати потрібний розмір не складе великих труднощів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика