Menu

Гостиная

0 Comments


Меблі для віталень з Італії Vivaldi Bianco (Вівальді в білому лаку) від Claudio Saoncella (Клаудіо Саонцелло) з першого погляду привертають увагу граціозною різьбленням по дереву, м’якою із золотою патиною (декор L20), срібною (декор L30), мідної фольгою (декор L40), срібним перламутром (декор LP100) і, головне, якісно підігнаними деталями меблів з масиву. У нас гостиная vivaldi.

У салоні «Музика інтер’єрів» в «Гранді» ви можете замовити як різноманітні італійські вітрини Vivaldi Bianco, місткі книжкові шафи бібліотеки, оригінальні стінки під ТВ з розсувними дверима, письмові столи зі зручними шкіряними кріслами, буфети з Італії і багато іншого. Магазин www.italiclub.ru є елітні італійські вітальні та їдальні з масиву в білому лаку Vivaldi Bianco від Claudio Saoncella, які вже високо оцінили тисячі покупців в різних кінцях світу — від США до Європи та країн Близького Сходу. Не залишили байдужими вітальні Вівальді в білому лаку і наших співвітчизників – покупців з Росії.

Р-н Клаудіо Саончелла заснував свою фабрику більше 45 років тому і, завдяки багатому досвіду та слідування високим традиціям італійської школи майстрів – червонодеревників, створює разом зі своїми синами справжні шедеври меблевого прикладного мистецтва. Крім стандартних розмірів меблів на фабриці Claudio Saoncella можна замовити меблі Vivaldi Bianco не тільки за вашими розмірами, але і за вашими ескізами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика