Menu

Готель

0 Comments


Готель, готель (від фр. hôtel) — засіб розміщення, що складається з певної кількості номерів, що має єдине керівництво, яке надає набір послуг (мінімум — заправка ліжок, прибирання кімнати і санвузла). Готелі поділяються на різні класи відповідно до наданими послугами та обладнанням номерів. Історична назва недорогого готелю в Росії-заїжджий двір. Спочатку готелі виникли як постоялі двори в населених пунктах (або на розвилках доріг) на шляху прямування найважливіших транспортних маршрутів. Заїжджі двори у великих містах існували в країнах Стародавнього світу. Саме слово «готель» спочатку означало заїжджий двір. Ми хочемо запропонувати вам, найкращі гостиницы митино. Слово «готель», в кінцевому рахунку, має джерелом французьке hôtel, похідне від hôte — «господар». В давнину так називали звичайний міський будинок (hôtel particulier), в якому часто зупинялися знатні персони під час подорожей.

Збільшення числа мандрівників в Новий час (розвиток торгових відносин, колонізація) сприяло розширенню готельної індустрії. Сучасний тип великих готелів склався в XIX столітті, з початком промислової революції.

На Русі попередники перших готелів — «ями» — з’явилися в Середні століття. Вони розташовувалися на відстані кінного переходу один від одного. У XV столітті створюються поштові станції, якими відав Ямській наказ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика