Menu
0 Comments


Останнім часом у керівників українських підприємств, які мають транспортний парк, тому ми пропонуємо послугу gps мониторинг транспорта, вже відбулося усвідомлення потреби в цьому контролі роботи власного автопарку, зменшенні витрат, оптимізації його роботи. Але вимоги різних клієнтів до контролю транспорту істотно відрізняються! Одному потрібен головним чином оперативний GPS моніторинг в реальному часі — де знаходяться його машини в даний момент. Інший турбується про безпеку вантажу. Третій хоче зрозуміти, де джерело перевитрати палива — може бути, зливають паливо або готівку картки, а може бути вся справа в лівих рейсах… У четвертого всього дві «Газелі», а у п’ятого — п’ятдесят «Камазів»…

У нашій системі GPS моніторингу транспорту можуть працювати бортові GPS трекери/ маячки різних виробників. Це дозволить вам вирішити завдання контролю транспорту найбільш оптимальним чином: недороге обладнання на бензинових і газових машинах, а більш складне і багатофункціональне на дизельних вантажівках і спецтехніці.

Ми знаємо про контроль палива все! Датчики рівня або витрати палива (дут), ємнісні або ультразвукові… Ми вирішимо для вас завдання контролю палива найбільш оптимальним чином. Ви легко досягнете 20-30% економії палива! Ми встановимо на ваших машинах бездротові ідентифікатори водіїв, а на сільгосптехніці ідентифікатори причіпного обладнання.

Пропоноване нами програмне забезпечення володіє широкими можливостями для контролю роботи і оптимізації діяльності транспортного парку, припинення всіх видів зловживань. За вашим бажанням ми запропонуємо вам на вибір три варіанти GPS моніторингу транспорту:
-WEB-сервіс (у тому числі безкоштовний)для простого gps стеження, доступний в будь-якому місці і на будь-якому комп’ютері, планшеті і мобільному телефоні;
-Диспетчерське програмне забезпечення для GPS моніторингу транспорту техніки з контролем палива.
— Автономну систему GPS моніторингу транспорту, що не залежить ні від кого, в разі, якщо у вас великий парк різноманітної техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика