Menu

Граненые опоры

0 Comments


Грановані конічні силові фланцеві опори (ОГКСф) відрізняються великою вагою і габаритами в порівнянні з несиловим типом опор. Це обумовлено тим, що ОГКСФ несуть велике зовнішнє навантаження. Такі опори часто використовують при прокладанні контактних мереж електротранспорту, ліній електропередач з невеликою напругою і для підтримки електрокабелів (СІП). Крім цього, ОГКСф виконують свою основну місію-вуличне освітлення, в зв’язку з цим вони обладнуються світильниками. До того ж, на ці опори можуть встановлюються світлові короби, розтяжки та інші матеріали рекламно-інформаційного характеру. Щоб витримувати такі титанічні зусилля, опори розраховані на сприйняття постійних і тимчасових навантажень від 0,4 до 3,0 т. У нас найкращі граненые опоры.

Виготовляють ОГКСФ з листової сталі методом згинання з одним поздовжнім зварним швом. Марка стали підбирається відповідно до кліматичним районом.

Спосіб монтажу
Фланцеві силові опори встановлюють в два етапи. Спочатку монтується фундаментний блок (Заставна деталь) в грунт на глибину 2-3 м і бетонується. Після цього за допомогою фланцевого з’єднання на болтах кріпиться сама опора. При неможливості прямого монтажу використовується консоль.

Підведення живлення
Підводка кабелю живлення до ОГКСф можлива як повітряним, так і підземним шляхом. При повітряному способі у верхній частині опори на відстані 0,7 м від верхнього торця приварюється гайка заземлення. При підземному підводі в нижній (підземній) частині опори розташований отвір для введення кабелю. У надземній частині опори розташований люк обслуговування.

Покриття
Відповідно до ГОСТ 9.307-89, опори покриваються спеціальним антикорозійним покриттям шляхом методу гарячого цинкування. Це дозволяє збільшити термін експлуатації до 30 років. Додатково можливе нанесення зверху лакофарбового покриття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика