Menu
0 Comments


Розробники вирішили влаштувати безкоштовний подарунок геймерам зі всього світу. У гравців є шанс поповнити бібліотеку своїх ігор новим продуктом, проте потрібно діяти швидко.

Як повідомляє Gamebomb.ru гру Deadlight: director’s Cut можна отримати безкоштовно і назавжди в цифровому магазині GOG.com. Для того, щоб отримати гру, потрібно зайти на головну сторінку магазину, увійдіть під своїм акаунтом, натиснути на кнопку «Отримати безкоштовно» на банері з грою Deadlight. Після цього вже на сторінці з грою потрібно ще раз натиснути на «Отримати безкоштовно» і підтвердити замовлення при оформленні. Після цього гра буде назавжди додано в вашу ігрову бібліотеку. При цьому геймерам потрібно поспішити, адже пропозиція небаченої щедрості буде актуально тільки протягом 48 годин починаючи з 14 серпня. Проект Deadlight: director’s Cut від студії Tequila Works вийшов у червні 2016 року, і є поліпшеною і доповненої версії гри Deadlight. Гра являє собою кривавий зомбі-екшен з елементами платформера і фільму жахів. Дія гри відбувається в 1986 року в Сіетлі під час зомбі-апокаліпсису, а метою гравця є пошук своєї сім’ї в охопленому смертю місті.

Крім безкоштовної копії гри Deadlight: director’s Cut, зараз в магазині GOG гравці можуть взяти участь у розпродажі-лотереї під назвою «Пиньятное божевілля 2017». Геймери можуть набувати ящики-піньята, в яких з випадковим шансом буде випадати одна гра з магазину. Вартість однієї піньята становить 119 рублів для жителів Росії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика