Menu
0 Comments


Grundfos Hydro MX це автоматична установка для пожежогасіння. Застосовується в системах з водяним або пінним вогнегасною речовиною без абразивних і хімічно активних домішок для проточної частини установки. Залежно від комплектації обладнання може працювати з дренчерною, спринклерною або гідрантною системою. Установка сертифікована і відповідає всім вимогам нормативно-технічної документації. Ми розповімо, яка найкраща установки пожаротушения grundfos hydro mx.

Конструкція
Комплект установки Hydro MX включає два вертикальних насоса серії CR (один запасний), прилад керування Control MX (шафа управління), два колектора (напірний і всмоктуючий), трубопровідна арматура (засувки, клапани), автоматика (реле тиску, манометри), выброопоры, рама-підстава.

Моделі для спринклерних систем комплектуються жокей-насосом з мембранним баком. Насос монтується на окремій рамі і забезпечує постійний тиск в трубопроводі. Для дренчерних систем трубопровід може бути не заповнений. У вигляді жокей-насоса може використовуватися Grundfos CR.

У базовій збірці Hydro MX можна підключати жокей-насос з потужністю двигуна до 5,5 кВт, управляти за допомогою шафи керування, за допомогою світлової індикації однією засувкою з електроприводом, робочим, запасним і дренажним насосом, який викачує воду з приямка де збирається рідина після опорошения СП.

Модифікація
За типом системи гасіння і її конфігурації існують такі основні модифікації Hydro MX:

для систем водяного пожежогасіння:

D001 — для дренчерних або гідрантних систем ;
S001 — для сплинкерных систем ;
для систем пінного пожежогасіння:

D002-дренчерна або гідрантна система;
S002-спринклерна ситема.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика