Menu

Група Компаній ISBC

0 Comments


Група Компаній ISBC розробила новий контрольний зчитувач, що дозволяє адмініструвати системи контролю доступу з ідентифікацією по смартфонам. Настільний ESMART Reader DESKTOP з USB-підключенням до ПК призначений для прописування в СКУД не тільки фізичних, але і віртуальних ідентифікаторів на мобільних пристроях. Зчитувачі виробляються в Зеленограді, на власному підприємстві Групи Компаній ISBC.

Сьогодні ідентифікація по смартфонам є одним з ключових напрямків розвитку ринку систем контролю доступу. Дослідницька фірма IHS Markit пророкує, що до 2020 року в світі буде використовуватися близько 136 млн. віртуальних ідентифікаторів, демонструючи значне зростання ринку мобільного доступу в офіси.

Використання мобільних пристроїв з Bluetooth Low Energy (BLE) забезпечує надійну ідентифікацію на відстані до 10 метрів без необхідності прикладати його впритул до зчитувача на прохідній, не виймаючи з кишені або сумочки. Смартфон легко замінює пропуск, як постійний, так і гостьової, що дозволяє знизити витрати на карти доступу, підвищити задоволеність співробітників і відвідувачів офісів. Для максимальної безпеки використовуються захищені мобільні додатки, наприклад, ESMART Доступ з шифруванням AES, запобігає перехоплення сигналу, клонування або злом ідентифікатора.

ESMART Reader DESKTOP доповнює лінійку обладнання та програмного забезпечення СКУД виробництва ISBC. Новинка дозволяє прописувати в системи не тільки віртуальні карти в смартфонах по NFC і BLE, але також і будь-які фізичні RFID-ідентифікатори стандарту ISO14443A \ MIFARE: смарт-карти, RFID-брелоки AIRTAG, RFID-браслети SILITAG. Є можливість налаштування емуляції будь-якого формату Wiegand, додавання префіксів і постфіксів до лічених даних, емуляції формату Facility і формату ідентифікаторів Bolid.

«ESMART Reader DESKTOP дозволяє нашим клієнтам адмініструвати доступи СКУД прямо з робочого місця адміністратора. Настільний зчитувач сумісний не тільки з системами ESMART, але і з рішеннями багатьох провідних виробників. Основною особливістю є робота зі смартфонами за BLE, що дозволяє власникам пристроїв на IOS і Android скористатися всіма перевагами мобільного доступу», — розповів Дмитро Корнієнко, директор з маркетингу і PR Групи Компаній ай эс би си.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика