Menu

ГРЯЗЕСЪЕМНИК

0 Comments


ГРЯЗЕСЪЕМНИК можуть застосовуватися як односторонньої, так і двосторонньої дії, в залежності від їх застосування і системи ущільнення. Їх функції чітко розмежовуються: грязесъемник односторонньої дії розроблений для оберігання від зовнішніх забруднень, у грязесъемника двосторонньої дії є додаткова функція – оптимізувати систему ущільнення і видаляти залишковий шар рідини для уникнення зовнішніх витоків.

Для задоволення різних технічних і економічних вимог виробництва, розроблена ціла гама грязесъемников оптимальної геометрії, виготовлених з високоякісних матеріалів. Грязес’емнікі встановлюються в гідроциліндри з метою видалення бруду, вологи і різних частинок з штока, таким чином оберігаючи гідравлічну середовище від забруднення, що в іншому випадку зашкодило б поверхні, ущільнення та інші компоненти гідросистеми.
Грязес’емнікі можуть застосовуватися як односпрямованого, так і двонаправленого дії, в залежності від їх застосування і системи ущільнення. Їх функції чітко розмежовується: грязесъемник однонаправленої дії розроблений для оберігання від зовнішніх забруднень, а у грязесъемника двунаправленнго дії є додаткова функція — оптимізувати сиситему ущільнення і видаляти залишковий шар рідини для уникнення зовнішніх витоків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика