Menu
0 Comments


Дивно, але гравці виявили гарантований спосіб вигравати в поєдинках For Honor за допомогою дуже простих технік, які Ubisoft протягом півроку не може виправити. Така ситуація викликала гнів і невдоволення з боку глядачів.

Спосіб полягає у використанні відразу декількох технік. Перша і найважливіша називається «unlock tech», вона дозволяє змінювати властивості ударів після певних подій. Так, можна зробити найпростіший удар пробивающим блок або в кілька разів швидше. Крім того, прийом Stampede Charge, яким володіє герой Raider, все ще вважається неймовірно сильним, гравці досі чекають, коли його змінять або погіршать. Також сильної технікою є хитрість, що дозволяє перекинути героя після невдалої спроби захоплення. Всі ці прийоми гравці продемонстрували прямо під час прямої трансляції останнього турніру For Honor. Глядачі опинилися в шоці, проте представник Ubisoft не вжив жодних дій та вручив кубок переможцю зі сміхом та словами «тобі коли-небудь доведеться змінити свій стиль» — гравець більше всіх покладається на «unlock tech». У коментарях під час турніру чесно зізнавалися, що навіть не думали про For Honor як про настільки «зламаною» грі.

По мережі ходили чутки про те, що проект втратив основну аудиторію з-за відтоку після бета-тестування, проте розробники кілька разів заявляли протилежне. Тим не менш, For Honor вже давно не з’являється в чартах продажів або за кількістю одночасно грають користувачів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика