Menu
0 Comments


Інфрачервоний обігрівач — пристрій для обігріву, передача тепла в якому відбувається допомогою впливу в інфрачервоному спектрі випромінювання. Його принцип роботи значно відрізняється від традиційних обігрівачів і конвекторів, в яких тепло від нагрівальних елементів передається через повітря і тим самим, обігріває предмети і людей, які перебувають у сфері його дії. У свою чергу, інфрачервоні обігрівачі не передають тепло через повітря, а впливаю на предмети і людей, які поглинають інфрачервоне випромінювання і розігріваються, віддаючи тепло в повітря.
За типом установки на сучасному ринку пропонуються:

 • стаціонарні Инфракрасный обогреватель;
 • навісні інфрачервоні обігрівачі;
 • універсальні інфрачервоні обігрівачі.
  Стаціонарні Обігрівачі оснащуються власною незнімною підставкою і встановлюються на тверду горизонтальну поверхню. Навісні універсальні обігрівачі мають спеціальні кріплення для установки їх на вертикальних стінах або конструкціях, у свою чергу, універсальні конструкції, крім кронштейнів для настінного кріплення, оснащуються додатковою ніжкою для стаціонарної установки.
  Основні виробники
  Основними виробниками інфрачервоних обігрівачів є Delfa, Orion і UFO. Останній, по праву можна вважати законодавцем технологій в даній області виробництва. Інфрачервоні обігрівачі UFO оснащуються різноманітними системами управління, які дозволяють більш комфортно управляти функціональністю приладу. Стандартні моделі UFO зазвичай оснащуються механічним регулятором температури та режимів, а більш просунуті моделі — електронним управлінням і дисплеєм. Причому управління деякими моделями, може відбуватися за допомогою бездротового пульта, що дозволить з ще більшим комфортом управляти обігрівачем під час відпочинку. Слід зауважити, що інфрачервоні обігрівачі UFO c заводу не комплектуються ніжкою для підлогової установки, проте її завжди можна придбати окремо. Виробники Delfa та Orion виробляють недорогі інфрачервоні обігрівачі, які характеризуються доступною ціною та наявністю підставки в комплекті багатьох моделей.
  При виборі інфрачервоного обігрівача, особливу увагу слід приділити його потужності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика