Menu

Искусственный камень

0 Comments


Tristone-офіційно вважається найбільш затребуваним матеріалом. Величезна колекція квітів і різноманітність цін допоможе підібрати вартість на будь-який бюджет. Tristone (тристоун) ідеально підходить для виготовлення кухонних стільниць зі штучного каменю, стільниць у ванну, мийки і підвіконня. Tristone виробляє південно-корейська компанія. Tristone — ідеально збалансований за ціною і якістю. Матеріал Tristone являє собою штучний 100% акриловий камінь. Широкі можливості Каталог кольорів Tristone (трайстоун)

Штучний акриловий камінь-це наступний крок наверх після звичних матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів і предметів інтер’єру. Це наступний крок до сучасного дизайну, практичності та гігієни. Безшовні стільниці і мийки, тривимірні дизайнерські вироби будь-якої форми, вироби для дому, офісів, шкіл і медичних установ – ось основна сфера застосування штучного акрилового каменю. Гордість винахідників Lion Chemtech, матеріал Tristone продовжує розвиватися. Ми пропонуємо tristone искусственный камень официальный сайт.

Дизайнери, художники, архітектори, техніки та обробники з усього світу допомагають Tristone удосконалювати палітру колірних рішень. На даний момент колекція TRISTONE в Росії і СНД становить 63 кольори, які спеціально підібрані з урахуванням смакових уподобань кінцевих споживачів.Вироби з Tristone можна зустріти скрізь. Саме ці поверхні вибирають архітектори і дизайнери для застосувань в медичній і харчовій галузі, в готельному справі, в бізнес-центрах, найбільших торгових комплексах, школах і, звичайно, приватних будинках і квартирах — скрізь Tristone.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика