Menu

Карманные фильтры

0 Comments


Фільтр повітряний кишеньковий — найпоширеніший вид фільтрів, розроблених для застосування в системах кондиціонування і вентиляції повітряних потоків.
Ми також розповімо про карманные фильтры.

ФІЛЬТРУВАЛЬНІ КИШЕНІ:

Кишені фільтрів виготовлені спеціальним чином з використанням ниткового сепаратора або зварного сепаратора. Такі сепаратори перешкоджають надмірному роздування і злипання суміжних кишень.

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ:

Для забезпечення герметичності при використанні ниткового сепаратора, внутрішні шви фільтра просякнуті спеціальним клеєм. Фіксація матеріалу в рамці здійснюється з використанням ущільнювача «Ізолон 2» і клею по периметру.

Надійна і перевірена конструкція, якою відрізняються кишенькові фільтри, забезпечує збільшену пилоємність і хорошу продуктивність в умовах низької опірності повітряному потоку.

Залежно від використаних фільтруючих матеріалів, кишенькові фільтри можуть бути тонкої і грубої очистки. Різні класи очищення відзначаються різним маркуванням. Грубий клас очищення маркується як G3, G4, пристрої з більш тонким класом очищення маркуються так — F5-F8/F9. Наприклад, Фільтр кишеньковий G4 характеризується тривалим терміном експлуатації і відмінною здатністю утримувати різного роду забруднення. На різних виробництвах застосовують фільтри такого класу очищення, який вимагають санітарно-гігієнічні норми і Гости.

При цьому використання пристроїв для очищення повітря з більшою поверхнею дозволяє знизити витрати енергії, збільшити термін експлуатації систем і як результат знизити загальні витрати на утримання об’єкта.

Важливим фактором для застосування повітряних фільтрів виступає захист здоров’я людини. Концентрація пилу в повітроводах стає причиною нездужань, захворювань і втрати працездатності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика