Menu
0 Comments


Процедури класифікації та сертифікації готелів, готелів і інших засобів розміщення у Росії проводяться на підставі відповідних Федеральних і регіональних законів, а також постанов уряду Російської Федерації. Ці документи пройшли довгий шлях розвитку і на даний момент можна стверджувати, що отримане свідоцтво є достатньою гарантією певного рівня обслуговування. Ми розповімо вам як проходить классификация гостиниц. Наявність сертифіката підвищить результативність зусиль з просування готелю або Готелю на ринку послуг. Документ в обов’язковому порядку реєструється в реєстрі.

Наш центр акредитований державою і більше 10 років здійснює сертифікацію та експертизу готелів. Жоден виданий сертифікат не був анульований: ми цінуємо довіру наших клієнтів і гарантуємо законність внесення даних до реєстру. Ми забезпечуємо легітимність, індивідуальний підхід до кожного заявника і мінімальні терміни оформлення документів.

Що таке класифікація готелів
Метою класифікації готелів та інших засобів розміщення є підвищення якості готельного обслуговування, забезпечення добросовісної конкуренції готельєрів і для туристів зручності. Сучасний поділ готелів за категоріями «зірковості» дозволяє туристам досить точно оцінити умови проживання на етапі бронювання і гранично швидко визначитися з вибором номеру. Присвоєння певної категорії дозволить керівництву готелю збалансувати доходи і витрати, скласти план розвитку і переоснащення в разі передбачуваної модернізації. Підвищення категорії дозволяє власникам розраховувати на збільшення фінансової віддачі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика