Menu
0 Comments


Організація самого елементарного кава-брейку включає в себе стіл, порції чаю або кави, або того й іншого, а також мінімальним набором для чаювання: печиво, цукерки. Але також до нас звертаються, щоб організувати кава-брейк більше нагадує банкет або фуршет. У меню кава-брейку можуть входити легкі порційні закуски, канапе, тости, бутерброди, сандвічі, випічка з різною начинкою і, звичайно ж, різні сорти свіжого чаю і смачної кави. Закуски для кави-брейка готують кращі кухарі, які можуть зробити стіл не тільки незрівнянно смачним, але і неймовірно красиво і апетитно його оформити. У нас кофе брейк меню.

Щоб замовити виїзний кава-брейк, необхідно звернутися до фірм, які організовують виїзний кейтеринг. Справа в тому, що кава-пауза зазвичай проходить на території замовника. Це може бути великий конференц-зал або маленьке офісне приміщення. Ми допоможемо організувати будь-який простір для кава-брейку так, щоб захід пройшов легко і невимушено.

Як грамотно організувати кава-брейк в офісі або на конференції? По-перше, кава-брейк-це захід схоже на фуршету. У перерві на кава-брейк гості можуть вільно підійти до столу, щоб перекусити, вибравши самостійно частування. Найчастіше посадочні місця на таких паузах відсутні, але, якщо дозволяє приміщення, можуть стати відмінним доповненням. Неформальна обстановка допомагає згуртувати учасників заходу, розташувати один до одного, а також відпочити і набратися сил.

По-друге, кава-брейк проводиться стільки разів, скільки того вимагає загальний час заходу. Якщо семінар або конференція займають кілька годин, то кава-брейк може проводитися до 4 разів. Тривалість і кількість перерв визначає сам замовник.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика