Menu

Консультация психолога

0 Comments


З життєвими труднощами не завжди вдається впоратися самостійно, і тоді ми звертаємося за допомогою до фахівця, який може розділити нашу біль, для якого наші переживання не тягар, а специфіка його діяльності. Це професійний психолог (запис на консультацію в Москві або в Зеленограді).
У своїй практиці, для надання допомоги, я використовую психоаналітичні техніки. У формі звичайної бесіди ми розглянемо всі аспекти сьогоднішньої труднощі, спробуємо розшифрувати її прихований сенс, зробимо змістовні висновки.
Наша мета – розширити Ваші психологічні можливості і повернути Вам здатність самостійного вибору стратегії вирішення різних життєвих випробувань. Запрошую Вас на першу консультацію психолога (Зеленоград, Москва або по Skype). Ми обговоримо Ваш випадок, прояснимо ситуацію і будемо шукати рішення щодо можливих виходів із викликає занепокоєння глухого кута, який поки здається безнадійним. У нас найкраща консультация психолога онлайн.

Як фахівець буду корисний в наступних випадках:
— тяжке переживання тривоги; почуття невпевненості, роздратування, страху, сумніви, туги, образи і провини; пригнічені стани і депресія.
— занижена самооцінка; комплекс неповноцінності; значний дефіцит довірчого спілкування; потреба в особистісному зростанні; невпевненість у взаємодії з людьми.
— складнощі міжособистісних відносин; сімейні кризи, скандали, важкі сварки, ревнощі і зрада; сексуальні проблеми; дитячо-батьківські відносини; відносини, що заподіюють страждання.
— психосоматичні розлади: головний біль, алергія, бронхіальна астма, біль у спині; розлади шлунково-кишкового тракту; невротичні стани; панічні атаки, фобії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика