Menu
0 Comments


Один із зарубіжних блогер на YouTube опублікував своє відео, присвячене проблемам лицьовій анімації персонажів у майбутній грі Assassin’s Creed: Origins. Він уважно вивчив останній опублікований ролик геймплея з гри, і прийшов до невтішних висновків, які не сподобаються любителям якісної лицьовій анімації в ААА-іграх.

Як повідомляє Gamebomb.ru користувач YongYea уважно вивчив останнім довге геймплейне відео з Assassin’s Creed: Origins, в якому було показано багато кат-сцен. Користувач не тільки звернув увагу на деякі спірні моменти графіки, начебто не найбільш чітких текстур, але і перш за все висвітлив якість анімації осіб героїв гри. За його словами, на даний момент у грі присутня дуже погана лицьова анімація, а також явні проблеми з запізненням рухів губ персонажів в моменти виголошення своїх реплік, і проблеми з їх очима і бровами. Придивляючись до ролика з Assassin’s Creed: Origins, блогер виявив, що головний герой і NPC в діалогах дуже швидко змінюють емоції на своєму обличчі, і це виглядає неприродно. Більш того, в деяких випадках герої вимовляють різні репліки з абсолютно однаковим виразом обличчя. Їхні рухи губ не збігаються з вимовними репліками, і починаються рухатися то раніше, то пізніше сказаних слів. Навіть очі персонажів дивляться в одну точку, як в діалогах, так і між ними, що виглядає вкрай дивно. Наостанок блогер навіть порівняв гру з космічним екшеном Mass Effect: Andromeda від компанії BioWare, яку облаяли критики і геймери за огидну лицьову анімацію і міміку персонажів. Сам автор відео сумнівається, що всі ці проблеми в грі Assassin’s Creed: Origins будуть виправлені розробники з Ubisoft до дати релізу, яка вже зовсім скоро.

Гра Assassin’s Creed: Origins виходить 27 жовтня 2017 року на платформах PS4, Xbox One і PC. Раніше Gamebomb.ru писав про інше цікавому відео від фанатів проекту, які спробували відтворити дебютний геймплейний трейлер гри в реальному житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика