Menu
0 Comments


Сервери б у або нові — що ж краще купити?

Ринок БУ серверного обладнання в нашій країні розвивається, в той час як, хостери і провайдери вже успішно застосовують в його своїй роботі. Розвиток вторинного ринку IT-техніки допомагає оптимізувати витрати на створення IT-інфраструктури бізнесу, коли це необхідно, а також збільшити його життєвий цикл обладнання. Купити сервер бу стає все більш доступним і безпечним завданням, коли за підбір обладнання береться професіонали.

Крім значної економії виділеного бюджету замовники отримують можливість ефективного вирішення поставлених завдань без втрати функціональності і зручності роботи, віддавши перевагу купівлі б/у сервера.

Компанія Nord-Server надасть професійну консультацію по підбору необхідного обладнання, надавши техніку, яка ідеально впорається з конкретними завданнями і буде відповідати всім запитам. Гнучка цінова політика робить вибір доступним для кожного замовника.

Гарантія якості продаваного обладнання є незаперечною умовою і плюсом нашої роботи. Адже б у сервер купить в nord-server.ru, Ви отримаєте його разом з піврічною гарантією. А це практично те ж саме, що купити новий сервер, але при цьому заплатити за нього в рази менше. Гарантійний термін обслуговування, купленого б/у сервера можливо продовжити за бажанням покупця. Таким чином, ви зможете бути повністю впевнені в придбаній техніці.

Купівля ІТ-техніки після лізингу стає привабливою інвестицією, адже нове обладнання швидко втрачає у вартості в перший рік обслуговування, в той час, як сервери б у втрачають набагато менше за аналогічної функціональності.

Переваги БУ сервера незаперечні:

— відповідність технічним вимогам, висока продуктивність і функціональність;

— продукція відомих брендів з гарантією якості;

— вигідна вартість, яка може бути на 80% менше ціни аналогічного нового устаткування;

— Індивідуальна конфігурація під запити конкретного замовника;

— можливість поставити БУ серверне обладнання в будь-якій кількості і будь-якої конфігурації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика