Menu
0 Comments


Пледи: якими вони бувають

Пледи являють собою популярні текстильні вироби, які можуть призначатися як для індивідуального використання, так і в якості покривала на ліжко. Виробляються з найрізноманітніших матеріалів і в більшості своїй володіють відмінними теплозберігаючими властивостями.

Одним з найпоширеніших видів пледів є текстильні вироби з мікрофібри. Мають м’яку структуру, яка сподобається абсолютно кожному власнику такого виробу. Мікрофібра характеризується відносно невисокою щільністю. Пледи з такого матеріалу рідко використовують в якості ковдри взимку. Тим не менш, вони оптимально підходять щоб зігріти власника восени або ранньою весною.

Трохи тепліше вважається флісовий варіант. Він приваблює м’якістю і максимальним рівнем комфорту. Може використовуватися як зігріваюче покривало для свого власника навесні або восени. Крім того, найбільшого поширення він отримав в якості покривала для ліжка. Флісові варіації відрізняються легким вагою. Вони не потребують складного догляду і не вигоряють через часте перебування під прямими ультрафіолетовими променями. Прати їх можна прямо в пральній машинці за рахунок того, що легко складаються і можуть в неї поміститися.

Існують і інші моделі, які пошиті з більш міцного і теплого матеріалу. Вони допомагають зігрітися в найхолодніших умовах. Проте, дані вироби не рекомендується використовувати алергікам. Справа в тому, що такі моделі виробляються зі збільшеним ворсом. При не дуже якісному догляді за виробом, на ньому починає накопичуватися пил. Це не кращим чином позначається на самопочутті людей, які схильні до алергічних реакцій.

Купить плед розподіляються на в’язані і ткані. В’язані характеризуються «дихаючої» структурою, тому не створюють парникового ефекту. Ткані моделі часто виготовляються в легких варіаціях для обігріву при трохи прохолодній температурі повітря.

За типом крою бувають різного розміру. Існує класифікація, яка розподіляє їх на двоспальні, односпальні, полуторні і євромоделі. Саме цей параметр повинен стати основним при виборі даного виробу в якості покривала для ліжка. Також важливо орієнтуватися і на індивідуальні переваги, вибираючи варіант, користування яким стане комфортним.

Особливої уваги заслуговує дитячий плед. Такі моделі виробляються з гіпоалергенних матеріалу, який буде повністю безпечні для новонародженого. Характеризуються відмінною м’якістю і міцністю. Підходять не тільки щоб вкривати дитину, але і для використання в якості простирадла, на якій малюк буде спати.

Якщо ж плед буде використовуватися для зігрівання власника, варто звернути увагу на моделі з рукавами. Вони являють собою оригінальні вироби, крій яких забезпечує можливість протягувати руки в спеціальні отвори. Таким чином, текстильний виріб можна носити, переміщаючись по всьому будинку або квартирі.

Як вибрати

Вибір пледа – це рішення, при прийнятті якого потрібно орієнтуватися в першу чергу на індивідуальні переваги. Саме потенційний покупець повинен приймати рішення щодо оптимального для себе дизайну, розміру та оформлення.

Якщо виріб буде використовуватися як покривало, варто брати до уваги його оформлення і його загальне поєднання з дизайном інтер’єру. Важливо, щоб розміри текстилю були максимально придатними під габарити ліжка. У деяких дизайнерських рішеннях можна використовувати моделі, розміри яких більше розміру меблів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика