Menu

Лепнина декор

0 Comments


Тут представлена ліпнина з поліуретану за ціною від 150 рублів за погонний метр. Зібрані провідні виробники з Європи, Росії та Китаю: Orac Decor, Decomaster, Perfect. Матеріал виробництва: гіпс, дюрополімер або поліуретан. У каталозі з фотографіями в інтер’єрі зібраний ліпний декор для стелі, підлоги і стін. Це такі елементи як розетки, плінтуси, молдинги і обрамлення для дверей і вікон. А також стельові карнизи з прихованим освітленням, в яких проводиться світлодіодна стрічка, що підсвічує всю кімнату зверху, ніші і декоративні колони. Є два варіанти виконання: жорсткий — не гнеться, і гнучкий Flexible, який може згинатися по поверхні. Вони коштують дорожче. За стилями поліуретанова ліпнина ділиться на класичну — з орнаментом і візерунками, і модерн. У нас найкраща лепнина декор.

На якості краще не економити і не купувати дешеві аналоги з Китаю. Не зубудьте купити спеціальний монтажний клей, і стикувальний – для з’єднання виробів між собою.

Доставка замовлень здійснюється по всій Росії транспортними компаніями СДЕК і Ділові Лінії. Оплата карткою на сайті або готівкою при отриманні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика