Menu

Летучий ингибитор коррозии

0 Comments


Рідкі та порошкові інгібітори корозії
1. Підготовка поверхні металовиробів. Знежирення очищення, подальша протикорозійний захист. ЛИК-419, ЛИК-408
2. Розчинник іржі , без надання негативного впливу на пластик , гуму з подальшим протикорозійним ефектом. . ЛИК-429
3. Перетворювач іржі – грунтовка. Не містить фосфорної кислоти. Не вимагає додаткової обробки від іржі. Зупиняє процеси корозії. Можна відразу наносити фарбу на Корвертер після його нанесення на корозійну поверхню. КОРВЕРТЕР. Ми розповімо про летучий ингибитор коррозии.
4. Для консервації ємностей, труб, турбін, теплообмінного обладнання. Порошковий інгібітор корозії. ЛИК 609.
5. Для короткостроковій і середньостроковій захисту і консервації виробів з чорних і кольорових металів, ємностей, захисту зварних і болтових з’єднань в приміщеннях або під навісом. Застосовується також як протикорозійна добавка до мор. Добавка до води . М 238. М 240
6. Межоперационная консервація металовиробів . Зберігання на відкритих майданчиках . М 240 на водній основі.
7. Лик 316 для захисту від корозії виробів з медовмісних сплавів.
8. Лик 326. Для додавання в змащувальні і гідравлічні мінеральні або синтетичні масла. Масляна основа (парафінові нафтові дистиляти) ретельно очищена від різних домішок, в тому числі і від частинок здатних привести до абразивних пошкоджень поверхні металу. Він проходить через фільтр з розміром комірки в 1 мкм.
У зв’язку з цим рекомендований до застосування у високоточних механізмах. Не містить в своєму складі токсичних хроматів, нітритів або фосфатів. Володіє підвищеною температурою спалаху і пожежобезпечністю на виробництві в порівнянні з поширеними масляними аналогами. Характеризується термічною стабільністю.
9. ЛИК 329. Для захисту від атмосферної корозії виробів з чорних і кольорових металів при їх консервації і тривалому зберіганні в традиційній тарі та упаковці, в приміщенні або на відкритих майданчиках. Зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур (від мінус 10ºC до плюс 50ºC). призначений для додавання в змащувальні і консерваційні масла, не містить нітритних, фосфатних або хроматних сполук.
10. Лик 329SC Для захисту від атмосферної корозії виробів з чорних і кольорових металів при їх консервації і тривалому зберіганні в традиційній тарі та упаковці, в приміщенні або на відкритих майданчиках. Зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур (від мінус 50ºC до плюс 60ºC).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика