Menu
0 Comments


Військовослужбовці Збройних сил Республіки Білорусь оперативно відреагували на незвичайний вчинок механізатора Юрія Білих з Краснодарського краю, створив логотип World of Tanks розміром 216 на 158 метрів на полі з допомогою трактора. Сьогодні на військовому полігоні біля Борисова з’явився гігантський логотип гри розміром 300 на 200 метрів, намальований двома танками Т-72.

Ось, що сказав нам гвардії старший лейтенант Дмитро Позняк з 72-го гвардійського об’єднаного навчального центру ВСРБ, що грає під ніком «pozniak342TB»: «Я побачив в інтернеті фотографію логотипу World of Tanks на полі. Зацікавився. Прочитав новину про гравця-механізатора, який зробив незвичайний подарунок на день народження гри. Подумав: у нього є трактор і поле, а у нас — танки і полігон. Поспілкувався з колегами і ми вирішили, що можемо не гірше. Звернулися до командування, отримали схвалення — і ось він, свіжий танковий логотип». Також танкісти з Борисова висловлюють підтримку своїм колегам, представляє Республіку Білорусь на міжнародному чемпіонаті з танковому біатлону, фінал якого відбудеться 12 серпня.

Логотип можна побачити пролітаючи над Борисовим авіарейсом наступним з Москви — ось його координати: 54.205397, 28.407674

[Оригінал новини від 10.08]

Механізатор і онлайн-танкіст з ніком «___Shift___» Юрій Білих відтворив логотипи гри World of Tanks на одному з полів в Белоглининском районі Краснодарського краю. Композиція розмірами 216 на 158 метрів, яку можна побачити навіть з космосу, була зроблена за допомогою трактора Ростсільмаш моделі 2375 і посидючості Юрія.

«Граю в World of Tanks вже шість років, — каже Юрій Білих. — Нещодавно дізнався, що 12 серпня в ігри сьомий день народження, і захотів зробити подарунок її творцям — та й взагалі всім танкістам. Подумав: у мене є трактор, у мене є полі — нанесу на нього величезний логотип!» «»Танки» — гра особлива, — каже Юрій. — Тому що спонукає тебе робити щось особливе. Ось, наприклад, поле розмічати і орати. Сподіваюся, мій подарунок всім сподобається».

Юрій — механізатор в третьому поколінні. Він має 20-річний стаж на сільськогосподарській техніці і знаходить багато спільного між своєю роботою і улюбленою грою. «В World of Tanks все як у житті. Починаєш з простих моделей, потім сідаєш на техніку потужніший — і так до самого верху. Тільки встигай боронити! Працювати можу і на малопотужних тракторах, і на 500-сильних, — і в грі люблю на різних рівнях покатати».

Улюблені класи Юрія в World of Tanks — середні і важкі танки, а також ПТ. Він воліє радянську техніку, і останнім часом його фаворит — Т-54. «Відсоток перемог у мене не дуже — 45%. Але я ж граю заради задоволення — і я його отримую».

«Раніше часто виїжджали повним взводом з двома синами. Тепер катаємо з молодшим — у старшого режим, він тепер на першому курсі Суворовського училища. Думаю, гра допомогла йому вчинити. Технікою він завжди цікавився, а через World of Tanks і військовою історією перейнявся. До речі, це він мене долучив до гри».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика