Menu

Меламиновая кромка

0 Comments


Одним з найважливіших етапів облицювання меблів є обробка її торців. Процес обробки відбувається за допомогою меблевої кромки. Вона являє собою стрічку, яка клеїться на торцеві частини елементів меблів, створені з ДСП та інших, подібних до цього, матеріалів. У нас найкраща меламиновая кромка.

Меблева кромка не тільки надає меблям закінчений вигляд, але і захищає краї від відколів, зламів та інших зовнішніх впливів. У деяких випадках вона перешкоджає виділенню шкідливих речовин у зовнішнє середовище, наприклад, це стосується ЛДСП, необроблені краї якої здатні виділяти формальдегід. Різниться така стрічка в першу чергу за типом матеріалу.

Найбільш популярним, сучасним і екологічно чистим матеріалом для облицювання торців меблів є меламінова кромка. Вона виготовляється із спеціалізованого виду паперу, щільність якої складає в середньому 120 грам на квадратний метр, в той час як щільність звичайного паперу ледь досягає 80 грам на квадратний метр. Зовнішній шар паперу декорований, найбільш часто використовується декор «під дерево». Захисна стрічка може бути гладкою або тисненою, а також шорсткою. Особливість цього матеріалу полягає в тому, що папір при створенні кінцевого продукту просочується меламіновою смолою. Основою для такого виробу служить папірусний папір в один або кілька шарів у останньому випадку меламінова кромка буде називатися багатошаровою. На поверхню стрічки, як правило, наноситься невеликий шар лаку, який згодом перешкодить випаровуванню смоли.

Меламінова кромкаТакая кромка є далеко не самій «товстої», її товщина може коливатися в межах 0,2 до 0,4 міліметрів, у той час як товщина пластикової може досягати 1 сантиметра, що досить часто псує зовнішнє враження від оформлення торців меблів. При окремій покупці кромки варто звернути увагу на наявність клейової основи на її поверхні, інакше приклеїти матеріал буде вельми непросто.

Першочерговим гідністю меламиновой кромки є те, що при наявності її обробки клеєм-розплавом, наклеїти її не складе праці. Однак є і істотний недолік, який полягає в надмірній тонкощі. При наклейці на торці такої кромки стануть видні всі нерівності, які могли виникнути в процесі виробництва. І, на жаль, при тривалому механічному впливі папір може порватися і відклеїтися. Однак замінити її не важко і не потребує великих вкладень, адже ще один плюс меламиновой кромки – її дешевизна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика