Menu
0 Comments


Хочете стати дилером вікон в Москві і Підмосков’ї? Шукаєте надійного партнера в бізнесі? Робіть ставку на досвідчену і сильну компанію — «ДарМар»! З моменту заснування в 2004 році «ДарМар» займає міцні позиції серед конкурентів, і до теперішнього моменту володіє великою мережею дилерських представництв, активно взаємодіє з московськими забудовниками та корпоративними клієнтами. У нас ви зможите купить деревянные межкомнатные двери.
Сьогодні в активах виробничо-торгової компанії «ДарМар» – потужне власне виробництво, що дозволяє випускати безпрецедентно широкий асортимент продукції для дилерів: вікна, двері, перегородки та інші конструкції, по типових та ексклюзивних проектах.
Успішно виконуються масштабні замовлення від будівельних організацій по комплексному склінню житлових будинків і торгово-офісних будівель.
Власна служба доставки виконує весь спектр робіт з транспортування, розвантаження готової продукції на склад і підйому на об’єкт.

Виробництво і продаж вхідних металевих і міжкімнатних дерев’яних дверей, пластикових вікон, жалюзі, рольставней і ін. Онлайн-замовлення.
Хочете купити двері з доставкою та установкою? Бажаєте замовити високоякісну фурнітуру? Вам потрібні надійні полотна для котеджу або квартири? На нашому сайті ви знайдете кращу продукцію від перевірених брендів і за найпривабливішою вартістю.

Чому вигідно замовити міжкімнатні двері в інтернет-магазині «ДарМар»?

Всі конструкції, що реалізуються нами, відображають сучасні тренди, характеризуються шикарним дизайном і відмінною якістю. На сторінках ресурсу вам 100% вдасться купити вподобану міжкімнатні або вхідні двері, відповідає необхідним стандартам.

З нами на постійній основі співпрацюють тисячі клієнтів, так як ми пропонуємо:

1. Мобільну доставку. Звернувшись до нас, ви в стислі терміни отримаєте продукцію прямо з нашого складу. Доставимо двері в будь-який регіон Росії.
2. Консультації провідних менеджерів. Наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі виниклі питання, підберуть фурнітуру, розкажуть про технічні характеристики і переваги конструкцій.
3. Помірні ціни на міжкімнатні, вхідні двері. Продаж полотен від виробника – ще одна вагома перевага «ДарМар». В результаті вартість міжкімнатних дверей з коробкою порадує найбільш прагматичних росіян.
4. Бездоганна якість дверей. Оскільки багато років співпрацюємо з перевіреними виробниками полотен, пропонуємо своїм клієнтам тільки кращі моделі, виконані з добротних матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика