Menu
0 Comments


Компанія Microsoft оголосила, що шутер від третьої особи з відкритим світом Crackdown 3 не вийде 7 листопада цього року, як спочатку планували розробники. Як це часто буває, геймдевам просто не вистачає часу, щоб довести свій продукт до належного рівня якості.

Ми дуже хвилюємося за Crackdown 3 та її прихильників, а тому нам важко переносити дату виходу. Однак ми хочемо зробити правильну гру, з належною якістю і у відповідний час. Crackdown 3 — надзвичайно амбітна гра, і ми хочемо щоб вона приносила гравцям найяскравіші враження, включаючи емоції від кампанії, кооперативного режиму або змагального мультиплеєра Wrecking Zone.
Важливо зберегти правильний баланс між усіма режимами, а тому ми беремо додатковий час, щоб зробити це. Геймери можуть очікувати Crackdown 3 не раніше весни 2018 року.
— Microsoft
Швидше за все, перенесення дати виходу може бути пов’язаний з тим негативом з боку геймерів, який вилився на гру під час виставки E3 2017. Сподіваємося, перенесення дати виходу Crackdown 3 на весну 2018 року для PC і Xbox One позитивно позначиться на якості продукту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика