Menu
0 Comments


Молекулярна кухня в Москві

Молекулярна кухня Для тих, хто ще недостатньо чув про молекулярну кухню, пояснимо, що це, а побачити з чим її їдять, і як вона виглядає, можна на сторінках нашого сайту, де все детально описано. Даний вид кухні являє собою останні тенденції світової кулінарії.

Цікаво, що в міжнародних кулінарних конкурсах все частіше перемагають кухарі — представники молекулярної кулінарії.

Традиції даної кухні закладалися кращими кухарями світу. Зараз страви молекулярної кухні починають зустрічатися в ресторанах країни.

Молекулярная кухня в Москве: скажіть, що в моїй тарілці?

Вразити уяву відвідувача – ось основна мета всіх ресторанів молекулярної кухні. Тут можуть подати хліб у вигляді ароматної піни, відокремити запах від самої страви і сервірувати десерт ікрою з меду. Як цього домагаються?

Над звичними продуктами в молекулярній кухні проводять різні види трансформацій:

эспумизация – отримання ніжної ароматної піни. Вихідним «матеріалом» можуть служити м’ясо, горіхи та інші звичні інгредієнти;

сферифікація і желефікація-процес створення їстівних гелевих сфер, що розкриваються надзвичайно концентрованим смаком;

вакуумізація-тривале приготування на водній бані при невисокій температурі. Продукти закладаються в спеціальні термостати, де температура підтримується на постійному рівні аж до десятих часток градуса. М’ясо, креветки і риба в результаті вакуумізації виходять надзвичайно соковитими і ніжними.

Кухарі використовують охолодження рідким азотом для миттєвої заморозки і завантажують продукти в центрифугу для відділення «важких» складових від найніжнішої піни. В їх роторних випарниках рідини починають кипіти при низьких температурах – так виходить «зловити» ніжні делікатні пахощі. Їх потім можна використовувати, щоб, наприклад, подати на стіл рибу з запахом троянди.

Молекулярна кухня – це не шкідливо?

Незважаючи на дивовижні види і смаки страв молекулярної кухні, для їх приготування використовуються звичні інгредієнти – нічого «шкідливого» в такій «хімії» немає. При цьому багато страв є низькокалорійними.

Втім, розтовстіти на такому меню не вийде вже через розмір порцій: багато страв будуть займати не більше чайної ложки, а за обід або вечерю відбудеться 15-30 їх змін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика