Menu
0 Comments


Компанія «World Telecom», яка знаходиться в р. Воронежі, є офіційним дилером найбільших російських виробників систем ГЛОНАСС/GPS моніторингу транспорту, контролю витрати палива, систем автоматизації сільгосп підприємств, заправних станцій, тахографів, автомобільних масел.
Наша компанія надає рішення і продукти на ринку з 2013 року і встигла завоювати свій визначений сегмент. У нас найкращій мониторинг транспорта глонасс.

Компанія Telecom World, будучи дилером таких мереж як Omnicomm, Неоматика, Teltonika, APK COM, Galileo SKY, Fort Telecom, Arusnavi, Экзотрон Технолоджі, Автосенсор, Ескорт, SAT-Fuel та інших.

Ми пропонуємо клієнтам з будь-якого регіону Росії не тільки великий каталог систем моніторингу, але і якісний монтаж цих систем, а також технічну підтримку. Швидке реагування на сервісні заявки є одним з наших переваг. Кожному нашому клієнту – будь то невелике підприємство або велика компанія, ми забезпечуємо індивідуальний підхід. Незалежно від того, яке рішення вибрано – типове чи індивідуальне, наші клієнти гарантовано отримують сучасну високотехнологічну систему з неперевершеними експлуатаційними можливостями.

Напрацьований досвід дозволяє нам вибирати в кожному конкретному випадку найбільш оптимальний напрямок для успішного вирішення практичних завдань впровадження на виробництві системи транспортного моніторингу і контролю паливних витрат.

Співпраця з компанією ТОВ «Велд Телеком» гарантує вам:

— індивідуальний підхід
— якісне постачання, встановлення та налаштування системи на обраний об’єкт
— технічну підтримку на високому рівні
— своєчасний відгук на сервісну заявку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика