Menu

Налоговые споры юрист

0 Comments


Сплата та нарахування податків регламентується податковим кодексом України. Водночас податкові органи видають роз’яснення щодо того чи іншого пункту кодексу. Часто позиція податкових органів відрізняється від розуміння цих самих норм платниками податків. Саме з цього, як правило, виникають розбіжності та спори з податковими органами щодо нарахованих зобов’язань. У нас налоговые споры юрист.

Податкові спори-це процес, що вимагає глибоких знань законодавства і практики їх вирішення. Самостійно боротися з податківцями досить важко, щоб захистити свою позицію необхідно додати велику кількість зусиль і витратити багато часу. Щоб не витрачати свій час, нерви і домогтися позитивного результату, найкраще звернутися до професіонала. Є декілька шляхів захисту порушеного права, кваліфікований юрист допоможе вибрати найбільш оптимальний у вашій ситуації.

У разі якщо платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно нарахував суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення. Також платник податків має право звернутися до суду та оскаржити рішення податкового органу в судовому порядку.

Ми допоможемо вам захистити права та інтереси у податкових спорах, що включає у себе досудове врегулювання спору (адміністративне оскарження) і судовий процес оскарження рішень і дій податкової.

Ми готові надати допомогу в наступних напрямках:

Юридичний та бухгалтерський супровід податкових перевірок;
Оскарження дій податкового органу;
Податковий аудит і консалтинг;
Підготовка скарг на дії та позовів на рішення податкового органу;
Участь в судових засіданнях від імені платника податку;
Здійснення інших необхідних дій щодо захисту інтересів платника податків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика