Menu
0 Comments


Насоси типу ЦНС, цнсг
Насоси типу ЦНС (відцентрові насоси секційні)
У багатьох галузях промисловості, комунального і сільського господарство виникають завдання, пов’язані з перекачуванням з високим тиском на виходь з насоса. В більшості випадків завдання по підвищенню тиску в системі при значному обсязі рідини виконують агрегати ЦНС, ЦНСГ, ЦНСМ, ЦНСН, ЦНСК.

Розрізняються зазначені насоси своїми характеристиками, це обсяг перекачується рідини і натиск, створюваний агрегатом. За конструкцією насос представляє з себе набір робочих коліс і напрямних агрегатів, розташованих на єдиному валу. Продуктивність всього агрегату обумовлено розмірами і пристроєм робочого колеса, тобто незалежно від кількості робочих коліс в агрегаті цей параметр залишається незмінним. Натиск, створюваний механізмом, залежить від кількості секцій в насосі. Кожна секція підвищать напір на одну і ту величину, при цьому подача залишається незмінною незалежно від встановлених в агрегаті робочих коліс. Знаючи параметри, що вдягаються однією секцією легко прорахувати характеристики всього агрегату.

У агрегатів для холодної води є спеціальний клапан за допомогою якого досягається ефект самовсмоктування, в іншому вони не відрізняються від насосів, призначених для перекачування гарячої води. Наявність клапана дозволяє перекачувати воду забираючи її з відкритих водойм, наприклад, для поливу або водопостачання. Агрегати, призначені для перекачування пластової води, нафти, масла відрізняються невеликими конструктивними змінами, щодо стандартних насосів. При установці механізмів в шахтах необхідно враховувати вимоги з вибухобезпеки, це досягається установкою спеціальних, рудникових, електродвигунів.

При експлуатації насосів ЦНСГ, ЦНС слід враховувати, що це досить складний агрегат. Необхідно точно виконувати вимоги інструкції по експлуатації по установці і агрегатуванню. Категорично забороняється піднімати насоси за стяжні шпильки, так як це призводить до порушення геометрії механізму і як наслідок швидкого виходу з ладу під час експлуатації.

Звернувшись в ТОВ «ВИРОБНИЧЕ об’єднання МСВ-НАСКО» Ви отримаєте докладні рекомендації по підбору, установки і експлуатації насосів ЦНСГ, ЦНС. У нас Ви завжди можете придбати запасні частини для ремонту і технічного обслуговування горизонтальних насосів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика