Menu

Нержавейка для бака

0 Comments


Бак з нержавіючої сталі ємністю до 400 літрів Ви зможете замовити в магазині Водяній металу товщиною 1-1,5-2 мм На Ваш розсуд бак буде виготовлений з харчової або технічної сталі. Бак з харчової нержавійки приблизно в 2 рази дорожче аналогічного розміру бака з харчової сталі, але при цьому необхідно зазначити, що ціни на замовні баки для води у нашому магазині — одні з найнижчих в окрузі. Хочете дызнатися про нержавейка для бака, тоды вам до нас.
Максимальна можлива товщина стінки бака з харчової сталі в нашому виконанні -1 мм. Ми так само укомплектовуємо баки з нержавіючої сталі штуцерами з зовнішньою різьбою на 1/2 і 3/4 дюйма, знімними й відкидними кришками, і навісними петлями.
За бажанням замовника врізаємо в баки електричні ТЕНи, особливо актуальні тени длябаков для душу з нержавійки.
Баки для лазні ми так само випускаємо різних типорозмірів. Варто зауважити, що ми вкрай рекомендуємо для баків для лазні з нержавіючої сталі ємністю понад 100 літрів встановлювати розширювальні бачки для захисту від зайвого тиску.

Що стосується підвищення надійності системи в цілому (стосовно для банних та пічних баків з нержавіючої сталі), наш магазин рекомендує встановлювати спеціальні осі жорсткості, що з’єднують протилежні стінки бака.

Звертаємо увагу наших регіональних замовників — ми доставляємо готові баки з нержавійки в спеціальній дерев’яній обрешітці по Україні оперативними і бюджетними транспортними компаніями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика