Menu
0 Comments


Символу Лувру, знаменитої скляній піраміді, виповнюється 30 років. В честь цього сервіс Airbnb запрошує двох щасливчиків переночувати під її склепіннями і побачити Лувр таким, яким його не бачив жоден турист.

Живучи в чиїйсь квартирі, а не в готелі, можна відчути себе місцевим в чужій країні. А що буде відчувати людина, ночуючи в Луврі? Важко уявити, що таке взагалі можливо, і тим не менш 30 квітня двоє щасливчиків отримають можливість провести ніч в самому центрі Парижа під скляною пірамідою Лувру. Цю та інші новини, шукайте в розділі новости.

Після прибуття гостей зустріне мистецтвознавець, який влаштує для них приватний тур по музею. Спершу вони зможуть насолодитися аперитивом в компанії Мони Лізи, розслабившись в її розкішній вітальні.

На вечерю гостей запросять в не менш шикарне їдальню, а особистий кухар приготує для них страви, натхненні красою Венери Мілоської, яка розділить з гостями трапезу. Після вечері гостей чекає акустичний концерт в покоях Наполеона III. Ніч вони проведуть в спальні, розташованій прямо під склепіннями скляної піраміди Лувру.

Щоб взяти участь у розіграші цієї унікальної подорожі, потрібно заповнити форму на сайті Airbnb до 12 квітня. Бажаючим провести ніч в музеї необхідно відповісти лише на одне питання: чому саме ви підходите на роль гостя самої Мони Лізи?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика