Menu
0 Comments


Обшивка стін гіпсокартоном — це найправильніший і вигідний варіант обробки на сьогоднішній день. Тому що цей вид обробки робиться швидко, рівно, якісно і економно. У зведенні конструкції використовуються оцинковані, металеві профілі і звуко і шумоізоляційна мінеральна вата. Найкраща облицовка ГКЛ в мытищах недорого.
Обшивка стін гіпсокартоном за часом встановлюється в найкоротші терміни, і відразу можна приступати до малярських робіт, тобто не потрібно чекати як в штукатурних роботах повного висихання.Обшивати стіни гіпсокартоном можна цегляні, дерев’яні, залізобетонні та інших стін потребують вирівнювання, або для облаштування звуко-і тепло ізоляції. Для цього використовують профіль типу «CD 60х27 мм, і 27х28 мм, а також спеціальні дюбелі, саморізи зазвичай, вони використовуються для конструювання підвісних стель. обшиття стін
Вибравши певну кількість шарів листів, товщину застосованої мінеральної вати, можна отримати необхідні звуко — і термоізоляційні характеристики стіни. Тому, саме такий тип облицювання, найчастіше, використовують для поліпшення ізоляційних звуко поглащаюших характеристик приміщення. Його також застосовують в зорових залах або в приміщеннях. На обраній відстані від стіни, на стелі і на підлозі монтуються, з використанням дюбелів і шурупів, горизонтальні профілі UD 27х28. Дані профілі визначать вертикальність вашої майбутньої стіни. Потім вставляються вертикальні профілі CD 60х27 мм, через проміжки 60 см, між уже наявними, горизонтальними профілями. Для них має бути передбачено додаткове кріплення. Його розміщують на висоті, як правило, 1,3 метра, що дозволяє зміцнити стіну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика